Dan državnosti je priložnost, da se s hvaležnostjo spomnimo naše poti do samostojne Slovenije 🇸🇮 ter ljudi, ki so s pogumom, odločnostjo in ljubeznijo do domovine prispevali k njeni uresničitvi. Spoštujmo našo preteklost, bodimo ponosni na sedanjost in pogumno stopajmo v prihodnost.
Ob tej priložnosti vas vabimo na sv. mašo za domovino, ki bo v četrtek, 25. 6. 2026, ob 19.00 uri, v cerkvi sv. Mihaela v Mengšu.
Po sveti maši bomo, v hladni senci župnijskega vrta, skupno nazdravili slavljenki, naši ljubi domovini Sloveniji.
Urška Tavčar, predsednica OO SDS Mengeš



