5.1 C
torek, 23 aprila, 2024

Rdeči vragi v hudi pripeki remizirali z Americo

Nogometaši angleškega Manchester Uniteda so v noči na petek odigrali svojo prvo pripravljalno tekmo za sezono 2018/19 in na stadionu Univerze v Phoenixu remizirali z mehiško Americo 1:1 (0:0). Za mehiško ekipo je zadel Henry Martin v 59. minuti, za rdeče vrage pa je izenačujoči gol prispeval Španec Juan Mata v 78. minuti.

V času tekme so v največjem mestu v ameriški zvezni državi Arizona namerili kar 40 stopinj Celzija.

Angleška ekipa je nastopila močno zdesetkana in brez številnih svojih zvezdnikov, kot so Paul Pogba, Romelu Lukaku, Jesse Lingard, Marcus Rashford, David de Gea, Nemanja Matić in Alexis Sanchez, manjkala je tudi letošnja njena največja okrepitev – Brazilec Fred.