7.8 C
petek, 19 aprila, 2024

Mura si je priigrala pomembno prednost

Piše: Samo Vidovič

V prvi kvalifikacijski tekmi prvega kroga za Ligo prvakov je Mura v Skopju premagala Shkendijo z 1:0. Edini gol na tekmi je v 38 minuti iz enajstmetrovke dal Bobičanec.

Za domače je enajstmetrovko v 45 minuti zastreljal Ibraimi, to je bila tudi najlepša priložnost za domače.

Tekma je bila borbena, ne preveč lepa za gledanje. Domači so v drugem polčasu napadali, poskušali izenačiti. Vendar je bila obramba Mure na čelu z vratarjem Obradovićem vedno na mestu. Slednji se je zelo izkazal ob koncu tekme, ko je obranil dva nevarna strela domačih igralcev.

Muraši si za današnjo zmago zaslužijo čestitke, priigrali so si prednost pred povratno tekmo, ki bo v torek v Fazaneriji.