PU Maribor: Policisti ujeli tri ilegalce Migracije 30. januarja, 2020 Share FacebookTwitter foto: arhiv Demokracije Policisti Policijske postaje Gorišnica so pri nedovoljenem prehodu državne meje prijeli dva državljana Bangladeša in enega državljana Egipta. Share FacebookTwitter PODPRITE DEMOKRACIJO!Drage bralke, dragi bralci, donirajte Demokraciji in podprite pluralnost slovenskega medijskega prostora! Donacija Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus. Fokus Medtem, ko je JLA napadla Slovenijo, je Kučan v ozadju lobiral, naj Slovenije ne priznajo testni - 27. junija, 2026 Fokus Ukrajinski flamingi uničili tovarno orožja Titan-Barrikadi v ruskem Volgogradu testni - 27. junija, 2026 Fokus Premier Janša obiskal pogorelo kmetijo Bukovnik: “Pomagali bomo, kot smo pomagali po poplavah” testni - 27. junija, 2026 Fokus Na donatorski konferenci več kot deset milijard evrov za obnovo Ukrajine testni - 27. junija, 2026 Sorodne vsebine Fokus Avstrija podaljšuje nadzor na meji s Slovenijo še za tri mesece, pri tem uvaja spremembo 15. junija, 2026 Kronika Maroški priseljenec umoril mlado Francozinjo 9. junija, 2026 Kronika Tujerodni napadalec skušal domačinu odrezati glavo 9. junija, 2026 Fokus V Kopru naj bi alžirski študent posilil študentko 7. junija, 2026