3.4 C
Ljubljana
sobota, 21 marca, 2026

Spet pijani za volanom

V zadnjih dveh dneh so gorenjski policisti obravnavali dve prometni nesreči s telesnimi poškodbami. Obe sta se zgodili včeraj. Dopoldan je v Kranju voznica zaradi neprilagojene hitrosti vožnje povzročila trčenje z dvema drugima voziloma. Trčila je v stoječ osebni avtomobil, ki ga je odbilo naprej še v tretje vozilo.

 

Pozno popoldan pa so policisti prometno nesrečo s poškodbami obravnavali še na glavni cesti med Kranjem in Golnikom. Povzročitelj prometne nesreče je pri Goričah zapeljal na nasprotno smerno vozišče in trčil v osebni avtomobil, ki je prihajal nasproti. V vozilu udeleženca sta bili dve odrasli osebi in dva otroka, ki sta poškodovana, povzročitelj pa je bil v svojem vozilu sam. Preizkus alkoholiziranosti pri njem je bil pozitiven (nad 0,52 mg/l).

Policisti zaradi povzročitve nesreče proti njemu vodijo predkazenski postopek zaradi suma storitve kaznivega dejanja zoper varnost javnega prometa.

PODPRITE DEMOKRACIJO!

Drage bralke, dragi bralci, donirajte Demokraciji in podprite pluralnost slovenskega medijskega prostora!

Sorodne vsebine