Bravo zadržal dve točki prednosti pred Radomljami

  • Napisal  Demokracija
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
Simbolična fotografija Simbolična fotografija Ludovic Péron/Wikimedia Commons; CC BY-SA 3.0

Vodilna ekipa 2. slovenske nogometne lige AŠK Bravo je v 14. krogu doma premagala Dravo Dakindo z 1:0, uspešni so bili tudi igralci drugouvrščenega Kalcerja iz Radomelj, ki so s 5:0 ugnali Rogaško. Brežice Terme Čatež so bile z 1:0 boljše od Brd, Beltinci z 2:1 od Fužinarja, Roltek Dob s 3:1 od Ilirije, Nafta in Krka sta se razšla z 2:2.

V nedeljo sta na sporedu še dve tekmi 14. kroga. Vitanest Bilje bo gostil Jadran Dekane, Cherrybox 24 Tabor Sežana pa Ankaran Postojno.

- sobota, 3. november:
AŠK BRAVO - DRAVA DAKINDA PTUJ 1:0 (0:0)
* Ljubljana, gledalcev 200, sodnika: Ponis, Habibović in Benko.
* Strelec: 1:0 Agboyi (54.).
* AŠK Bravo: Gril, Trontelj, Kurtovič, Brekalo, Zec, Palamar (od 90. Salaj), Turkuš (od 46. Đajič), Agboyi, Nukić, Jugovar, Križan (od 81. Zemljak).
* Drava Dakinda Ptuj: Šeliga, Vezjak, Kukovec (od 66. Kolar), Fanimo, Šporn, Bizjak, Pirtovšek, Rešek, Mate (od 80. Petek), Martić, Lovenjak.
* Rumeni kartoni: Brekalo, Zemljak, Palamar; Pirtovšek, Rešek, Lovenjak.
* Rdeč karton: /.

BREŽICE TERME ČATEŽ - BRDA 1:0 (1:0)
* Brežice, gledalcev 95, sodniki: Šmajc, Habuš in Jamnik.
* Strelec 1:0 Horvat (27.).
* Brežice Terme Čatež: Kramer, Turković (od 71. Mirt), Kodelič (od 46. Lee), Kramarić, Horvat (od 76. Smukovič), Blažević, Urbanč, Mirkac, Felja, Domić, Babnik.
* Brda: Radikon, Kompara (od 36. Rijavec), Štrukelj, Varga (od 51. Pavić), Marcius, Jazbar, Jalinous, Žižek, Kuraj (od 62. Debenjak), Ruiz, Florjanc.
* Rumeni kartoni: Urbanč, Horvat, Domić, Blaževič.
* Rdeč karton: /.

ROGAŠKA - KALCER RADOMLJE 0:5 (0:3)
* Rogaška, gledalcev 150, sodniki: Bubek, Mikača in Jug.
* Strelci: 0:1 Cerar (14./11-m), 0:2 Hajrić (19.), 0:3 Hajrić (25.), 0:4 Cerar (59.), 0:5 Hajrić (80./11-m).
* Rogaška: Lojen, Motić, Čuček (od 46. Firšt), Ahec, Stiplošek, Hustić, Firer, Neskič (od 69. Zdovc), Grošič (od 46. Antonić), Golob, Romih.
* Kalcer Radomlje: Adam, Halilović, Primc, Jazbec, Hajrić, Cerar (od 75. Nuhanović), Gomara, Jakovljević (od 78. Poglajen), Trdin (od 69. Kimovec), Mornar, Demirci.
* Rumeni kartoni: Čuček, Grošič; Mornar.
* Rdeč karton: /.

FUŽINAR - BELTINCI 1:2 (0:0)
* Ravne, gledalcev 200, sodniki: Glažar, Šprah in Bezjak.
* Strelci: 1:0 Ivkić (56.), 1:1 Trstenjak (77.), 1:2 Trstenjak (84.).
* Fužinar: Marčič, Tubić, Moravac, Halilović, Gajić, Medved, Pljava, Kovač (od 84. Knez), Kukić, Paradiž (od 53. Fasvald), Ivkić.
* Beltinci: Zver, Bertalanič, Hosi, Mauko, Kotnik (od 75. Tkalec), Balažic (od 67. Maučec), Kristl, Apatič, Raduha, Lukač, Trstenjak (od 87. Hartman).
* Rumena kartona: Tubić, Balažic.
* Rdeč karton: /.

NAFTA - KRKA 2:2 (0:1)
* Lendava, gledalcev 350, sodniki: Tkalčič, Friš in Lahovič.
* Strelci: 0:1 Novak (45.), 1:1 Roginić (49.), 1:2 Kostanjšek (73.), 2:2 Roginić (75.).
* Nafta: Raduha, Šeruga, Grabant (od 46. Cvrtila), Malešević (od 77. Ploj), Novinič, Paku, Živko, Vaš, Vinko (od 69. Zeljko), Matas, Roginić.
* Krka: Kisovec, Bedek, Pavič, Škrbec, Kostanjšek (od 76. Kambič), Marotti, Jakolić (od 87. Hrka), Kim, Novak, Potokar (od 82. Vujčić), Kastrevec.
* Rumeni kartoni: Šeruga, Paku, Vaš, Novinčć, Cvrtila; Pavić, Jakolić, Kostanjšek, Kastrevec.
* Rdeč karton: /.

ROLTEK DOB - ILIRIJA 1911 3:1 (1:0)
* Dob, gledalcev, sodniki: Antič, Mežnar in Mijatović.
* Strelci: 1:0 Suljević (37.), 1:1 Cesar (69.), 2:1 Petrovič (83.), 3:1 Kos (86.).
* Roltek Dob: Čretnik, Suljević, Guček, Avbelj (od 73. Kos), Vrandečič, Kunstelj, Račič, Hrovat, Mlakar (od 85. Lužar), Petric, Levec (od 61. Petrovič).
* Ilirija 1911: Šušković, Strajnar, Potočnik, Rems, Poljanec, Guberac, Rujović (od 60. Cesar), Sredojević, Corn (od 85. Koprivica), Haljeta, Tiganj (od 46. Cvetičanin).
* Rumeni kartoni: Vrandečič, Avbelj, Hrovat; Šušković, Cvetičanin, Cesar, Račič.
* Rdeč karton: Strajnar (12.).

- nedelja, 4. november:
14.00 VITANEST BILJE - JADRAN DEKANI
14.00 CHERRYBOX 24 TABOR SEŽANA - ANKARAN POSTOJNA

* Lestvica:
1. AŠK Bravo 14 10 2 2 37:13 32
2. Kalcer Radomlje 14 9 3 2 38:10 30
3. Roltek Dob 14 7 5 2 23:13 26
4. CherryBox24 Tabor Sežana 13 7 3 3 28:15 24
5. Krka 14 6 6 2 27:17 24
6. Drava Dakinda Ptuj 14 7 2 5 31:18 23
7. Nafta 1903 14 6 5 3 21:18 23
8. Ankaran Postojna 13 5 4 4 16:18 19
9. Fužinar Vzajemci 14 4 6 4 17:18 18
10. Rogaška 14 3 6 5 15:24 15
11. Beltinci 14 4 2 8 19:29 14
12. Jadran Dekani 13 4 1 8 20:29 13
13. Ilirija 1911 14 3 3 8 18:30 12
14. Brda 14 2 4 8 17:29 10
15. Brežice Terme Čatež 14 2 4 8 11:31 10
16. Vitanest Bilje 13 2 2 9 8:34 8

 

nazaj na vrh